• mail@ankarasanalofis.net
  • 0542 401 26 67
Fiziksel olarak ofise ihtiyaç duymayan ticari kuruluşların ve mükellef şahısların yasal olarak fatura kesebileceği adrese sanal ofis denir
Ankara Sanal Ofis tamamen yasal zemine dayanır. Türk Ticaret Kanunu’na göre, türü ne olursa olsun, bir şirket kurabilmeniz için bir tebligat adresinizin olması zorunludur. Şirket kurulumunda ihtiyaç duyacağınız resmi zorunlulukların tümüne karşılık gelir.
Herhangi bir sektörde yer alan veya yeni bir atılımda bulunmak isteyen her girişimci (Şahıs,Limited,Anonim Şirketleri) resmi adres ve iyi bir imaj oluşturmak için Ankara Sanal Ofis Kiralama hizmetinden yararlanabilir.
Resmi adres, yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi, faturalı ve stopajsız ofis kiralama, kargo ve posta yönetimi, 7/24 erişim imkanı ile sizi ekstra uğraşlardan kurtulmanızı sağlar.
Sanal ofis sistemimizi kullanarak limited, anonim veya şahıs şirketleri kurabilirsiniz. Bu konuda mali müşavirlerimiz sizi detaylıca telefondan veya yüz yüze bilgilendirmekten memnuniyet duyarlar.
Vergi kaydı açtıracaksanız veya mecvut olan şirketinizin adresinizi değiştirecekseniz sanal ofisinize vergi dairesi görevlilere gelerek açılış yoklaması yapmaktalar. Bu yoklamanın ardından sanal ofisinizin bulunduğu bölgedeki vergi dairesinden size bir vergi numarası verilecek ve siz de resmi bir iş yeri olarak çalışmalarınıza başlayacak veya devam edeceksiniz.
Hayır, sanal ofisiniz için stopaj ,stopaj damga değer vergisi dahil hiç bir ödeme yapmazsınız. Sanal Ofis kirala ücretinden başka sözleşmeniz boyunca hiç bir ücrete tabii tutulmazsınız.
Sanal Ofis hizmetimizden 6 Aylık - 9 Aylık - 1 Yıllık olarak ihtiyacınız doğrutulsunda yararlanabilirsiniz. Sözleşmemiz istenilen dönem aralıklarına göre yapılmaktadır.
Vergi memuru geldiği sırada şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin kiraladığınız sanal ofiste bulunması gerekiyor. Açılış yoklaması muhasebecinizin vergi dairesine başvuruda bulunmasından sonra genellikle iki iş günü içinde gerçekleşiyor.
Üyelik başlangıcı için sadece kimlik fotokopisi, ikametgah ve imza beyannamesini hazır bulundurmanız yeterli. Şirket kurulumunun ardından, kurulan şirketin mahiyetine göre ilave evrak paylaşmanız istenebilir.

BİZİ TERCİH EDENLER

Sanal ofis, sabit ofis giderlerim konusunda büyük masraflardan kurtulmamı sağladı. Bu sayede sermayemi, işlerimi geliştirmek için harcayabiliyorum. AnkaraSanalOfis’ten aldığım hizmetler ciddi anlamda bir rahatlık sağlıyor.

Ayşe Çetin

-E Ticaret Uzmanı

Yaklaşık bir yıldır aldığım sanal ofis hizmetinden çok memnunum. Belge ve evraklarımın takibi, sürekli olarak gelenlerin bilgilendirilmesi gibi hizmetler eksiksiz yapılıyor. Sorunsuz hizmet için çok teşekkürler.

Ali Rıza Şahin

-Youtuber

Ankara Sanal Ofis imkanları, kurduğum şirket için birçok avantajı da beraberinde getirdi. Yaptığım iş için gerekli olan bütün desteği alıyorum ve vaktimi verimli bir şekilde işime odaklanarak geçirebiliyorum.

Sibel Darcan

-Grafik Tasarımcı

Bilmediğimden sanal ofise tedirgin yaklaşıyordum ancak Ankara Sanal Ofis çalışma ekibiyle konuşunca, işim için en doğru ve güvenilir yerde olduğumu anladım.

Esra Bulut

-Trendyol Kurye